zamyslete se

indigované děti

21. března 2008 v 11:36 | tess
tohle mě velice zaujalo, je to opravdu zajímavý článek

Všeobecné charakteristiky indigových dětí

  1. Jejich pohled působí dospěle a moudře, již po narození si svou matku prohlížejí vědomě upřeným pohledem.
  2. Velmi brzy jsou schopny abstraktního myšlení
  3. Jsou nadané a nebo talentované, velmi inteligentní.
  4. Uvědomují si ve svém nitru životní pravdu a velice citlivě reagují na nepravdu.
  5. Mají vyhraněný smysl pro spravedlnost.

podpoř zvířata

10. března 2008 v 19:25 | tess
Všichni kdo můžete si dejte tento článek na svůj web! Nemusíte nikam psát kdo je jeho tvůrce ale hlavní je ten článek ne zdroj článku! Takže si skopírujte i tyto závěrečná slova!
Většině z Vás tyto obrázky přijdou nechutné,ale nezavírejte oči před realitou!!!To,že Vy máte doma krásné a zdravé zvíře neznamená,že takto netrpí zvířata jiná!!!Prosím podepisujte petice, HLAVNĚ ŠIŘTE TENTO ČLÁNEK DÁL!!!

Řetězák proti týraání zvířat a testování kosmetických výrobků na zvířatech

4. března 2008 v 21:01 | tess
prosím dejte si to na blogy! dejte tam ikonku nebo klidně jenom adresu!!
Zkopírujte si tohle na blog a přidejte svou ikonku!Je to proti kosmetickým zákrokům a týrání zvířat!Děkuji moc...a kopírujte!!!
+kixea blogis+version 0.5
Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket DressUpMyspace.com - Glitter Graphics, Myspace Icons, MySpace Graphics, MySpace Codes, MySpace Layouts, Piczo Icons, Glitter Words Kajá´s
klariska.skodulka <

a sakra...

13. února 2008 v 18:32 | tess
tak tohleto mě dostalo! našla jsem to na jednom blogu (odkaz níže) a nevěřila jsem vlastním očím..mělo to nadpis Panenky a já si myslela, že to sou fakt panenky, ale jedu dál a řikám si to vypadá divně..buď to sou fotomontáže nebo nevim..a tak si přečtu to co k tomu napsala majitelka blogu a nestačím zírat..

jsou to asi šestileté holky...jejich maminky se rozhodly, že až vyrostou budou z nich profesionální modelky..tuny make-upu, večerní šaty...úsměvy...člověku se nechce uvěřit, že právě jejich vlastní maminky sou za tímhle...

je mi těch holek líto..vždyť jim berou dětství..hry, hraní si s panenkami...a tak...no jen poduďte sami

Citáty Johna Lennona

27. prosince 2007 v 12:29 | tess, rozyna
Říkáš: miluji déšť, když však prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš: miluji slunce, když však svítí, jdeš se schovat do stínu. Mám strach, že mi jednoho dne řekneš: miluji tě.
Netrhejte motýlům křídla, vždyť oni pak pláčou. Nešlapte po kytkách, vždyť kytky tak krásně voní. Nezabíjejte lásku, vždyť láska je křehká jako ty kytky, a hlavně nezabíjejte lidi, vždyť lidi se mají rádi.
Utrhl jsem květinu a zvadla mi. Chytil jsem motýla a umřel mi v dlaních. Pochopil jsem, že krásných věcí se lze dotýkat jen srdcem.
...Taky se vám tak líbí?Taky jsou vám tak blízké?...

tak to sem dávám taky

20. října 2007 v 18:54 | rozyna
Zamýšlel jsi se někdy nad tím co se s tane s koněm, když je už příliš starý a nemůže běhat?
Nebo jakým postupem se dnes vyrábějí šampony a všechny různé kosmetické doplňky?

Kolik králíků a myší je v laboratořích utrápeno k smrti?
cick na celý čláenek prosím

Projekt Otevři oči

20. října 2007 v 13:31 | rozyna
Ahoj. Podívej se prosím na toto video. Uvidíš,co to s tebou udělá. A možná nad tím začneš přemýšlet. Jestli to chceš změnit, dej si tento text i s odkazem na sůj blog. My to můžeme změnit. Když budeme chtít....
tak tohle sem našla na jednom blogu....prosím podívejte se na to a zamyslete se.......představte si, že by to na světě bylo obráceně......zvířata jsou na vrcholu potravinového řetězce......některé z nás lidí mají jako domácí mazlíčky a na některých testují kosmetiku......představte si, že ste týrané zvíře......líbí se vám to?? asi ne.....já osobně se řídím heslem nedělej druhým to, co nechceš, aby dělali druzí tobě........zvíře je myslící tvor a má právo na život......nemá sice stejné myšlení jako člověk...necí kolik je 1+1........ti co týrají zvířata a zabíjejí je jen pro kožichy nenávidím....říkám o nich, že nemají srdce.....já sem sice vegetarián jen napůl........maso se nedá vypustit z jídelníčku.......jsou v něm obsažené bílkoviny a bez nich bychom byli postižení křivicí.....ovšem zabít tak krásného tvora jako je velryba jen pro tu pochoutku, kterou z ní můžeme uvařit mi přijde kruté.......vždyť první kdo zde na zemi byl byly ryby a všelijací mořští živočichové....lidé vznikly až a několik milionů let později............tak vás prosím zamyslete se co je pro vás důležitější.........váš pes nebo plný žaludek a sbírka kožichů ve škříni.......

važte si toho co máte

10. září 2007 v 21:58 | rozyna (zkopírováno z aryanne.blog.cz)
Chodíte neradi do školy?
Oni chodí rádi...
Neradi o voce nebo zeleninu ?
Oni si nevybírají ..
Jste na dietě ?
Oni na dietu umírají ..
Vadí Vám, že se rodiče pletou do soukromí svých dětí (Vás) ?
Oni rodiče nemají ..
Nudí Vás pořád stejné hry a hračky ?
Oni nemají na výběr ..
Vadí Vám, že musíte chodit brzy spát ?
Oni se nechtějí probudit ..
Koupili Vám Adidas a Vy jste chtěli radši Nike ?
Tam mají jen jednu značku ..
Prosím, zkopírujte toto na své stránky !! Myslím, že bychom si měli vážit toho co máme .. Protože oni to nemají a netouží po tom! Nebo možná touží, ale vědí dobře, že to nikdy nemohou mít. A tak Ještě jednou žádám - udělejte to pro ně i pro sebe. Zamyslete se nad tím co potřebujete k životu a co jenom chcete. Zamyslete se i nad tím co to znamená vděčnost, soucit a skromnost ..

pomozte

8. září 2007 v 23:19 | rozyna
Jak tohle někdo může dělat...
Firmy které testují na zvířatech:
Všude jsou zde jen 1druh značky (↑) ale testuje celá firma nivea.
LABELLO lesk na rty tónující 10ml

-lepidlo této náplasti se také testuje na malých zvířátkách!
Colgate zubní pasta Super fresh 50ml
Zavřít náhledZavřít náhled
Všechny značky L'Oréal a


A tyto firmy způsobují tohle!:

Většině z Vás tyto obrázky přijdou nechutné,ale nezavírejte oči před realitou!!!!!To,že Vy máte doma krásné a zdravé zvíře neznamená,že takto netrpí zvířata jiná!!!!!!!Prosím podepisujte petice,nepoužívejte výrobky těchto firem a HLAVNĚ ŠIŘTE TENTO ČLÁNEK DÁL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KDO MŮŽETE, DEJTE SI TO NA BLOG!!!!!

 
 

Reklama